סתיו בלנק

נעים מאוד שמי סתיו בלנק לוי, או "אמא !" *3  תלוי את מי שואלים… נשואה לגל וגרה במקום שבו נולדתי.

כל חיי אני עסוקה בליצור, חותכת מחבקת מבריגה משייפת וכן, מצלמת, את כולם.

מאז ומתמיד התעניינתי בתחומי העיצוב והאומנות (עוד מהימים שציירתי על הקירות בבית). בתור ילדה כשהגיע מוצר חשמלי גדול מאוד התרגשתי, לא מהמוצר עצמו כמובן אלה מהאפשרות לקבל את קופסת הקרטון הענקית שלו ולבנות לעצמי עולם.

הצילום הוא חלק מהותי מחיי. בכל הארועים המשפחתיים תמיד אני זו שצילמתי. מרתקת אותי התקשורת שבין האנשים, השבריר שניה הזו של המבט המוצף אהבה, הזוית המעניינת שתחמיא למצולם ותייצר עינין בתמונה.

אחד הדברים שהכי מאפינים אותי הוא הצורך ליצור עבודה שאני שלמה איתה, צילום איכותי, מעניין, שונה. חלק ניכר מהעבודה שלי כצלמת מושקע בעריכת התמונות שאני מעבירה לכם שמתחיל מהעריכה הראשונה ונמשך בעריכה המתקדמת. זה לא משנה לאיזו מטרה של הגעתם אלי לצילומים – בצילומי בוק בת מצווה, צילומי משפחה, צילומי הריון או צילומי תדמית אני תמיד נותנת את כל כולי כדי להפיק עבורכם תמונות לא פחות ממושלמות.

במקביל לעבודות המגוונות שאני עושה ביליתי שעות רבות בתחום החינוך ובטיפול בילדים. אני מתרגשת כל פעם מחדש לראות אותם מגיעים למפגש הצילום מבויישים, מתרגשים, מתוחים ולאט לאט בקצב שלהם לאפשר להם להיפתח

היום אני בעלת עסק עצמאי לצילום שממלא לי חלק ענק בלב וסטודיו לעיצוב ואנימציה עם שותפי לחיים- סטודיו טוטמי. למדתי עיצוב רב תחומי בשילוב הוראה בחוג לאומנויות העיצוב בסמינר הקיבוצים וסימתי בהצטינות.

בואו נדבר