איזו התרגשות לקבל את הגלריה עם התמונות לאחר הסשן בחלקן תתאהבו בחלק אחר אפילו עוד יותר ויהיו גם כאלה שפחות. את כל התמונות האלה אפשר להוריד מהגלריה ולהדפיס, כולן יראו טוב, אבל…. אפשר שהן יראו עוד יותר טוב, כשרואים תמונות שעברו עריכת פוטושופ יש תחושה של קסם וכשכולן נמצאות באלבום אחד אז על אחת כמה וכמה!

מבחינה טכנית, לרוב כשנצלם בנייד הקובץ ישמר לנו על פורמט JPG. פורמט זה עובר עיבוד מסויים אוטומטי ע”י המצלמה. צלמות מקצועיות משתמשות בפורמט שונה לשמירת הקבצים הנקרא פורמט RAW. בסוג זה של פורמט התמונות יוצאות הרבה יותר אפורות וכהות, אבל היתרונות הן משמעותיים. שמירת התמונות בפורמט זה הרבה איכותית יותר וטווח המשחק בעריכת התמונה לאחר מכן בפוטושופ הוא גדול יותר .

לכן כל תמונה שתקבלו ממני תמיד תעבור עריכה ראשונה לפני שהיא תגיע אליכן. תמונות שתבחרו לעריכת פוטושופ מתקדמת יקבלו נופך אומנותי ותשומת לב לפרטים הקטנים. כל תמונה בנפרד תכנס לפוטושופ ותקבל התיחסות  נוספת ומדוקדקת- דיוק צבעוניות, השלמת או החסרת אלמנטים, טיפול בבעיות עור, חידוד, ריכוך,הכהייה/הבהרה לצורך הבלטה ועוד. כל תמונה תקבל עריכה לפי הצרכים שלה.

 

כאן תוכלו לראות כמה דוגמאות לתמונות לפני ואחרי עריכה ולהתרשם בעצמכן-