החלטת שהגיע הזמן שיהיו תמונות שכולכם נמצאים בהם, כאלה שתופסות את האינטראקציה המשפחתית וגם כאלה קלאסיות, התחלת לחפש ואפילו כתבת פוסט באחת הקבוצות ואז- הצפה. כל כך הרבה אופציות וכל כך הרבה המלצות.

אז איך תבחרי את הצלמת שבאמת נכונה לך?

האמת היא-שזה הרבה פחות מסובך ממה שזה נראה.

הינה כמה טיפים קטנים שאולי יעשו לך קצת סדר בראש.

סינון ראשוני- אוהבת/לא אוהבת? – קיבלת המלצה על צלמת מסוימת- לפני הכל כשאנו מחפשות צלמת מומלצת לצילומי בת מצווה, משפחה או הריון נבדוק את הסגנון שלה, כנסי לגלריית התמונות שלה באתר או בפייסבוק, תרגישי אם את מתחברת לסגנון שלה אם משהו תופס לך את העין- האם סגנון עריכת התמונות לטעמך? זוויות הצילום מחמיאות למצולמים? אם כן תשאירי את העמוד פתוח, לא?- פשוט תסגרי על מנת לסנן ולהמשיך להשאר ממוקדת. תבחרי עד 3 צלמות שהתחברת לסגנון שלהן ומשם תמשיכי.

חיבור- דפדפי קצת בתוכן שהיא כותבת. האם התחברת למילים, למסר? תסמכי על האינסטינקטים שלך. קראי קצת על הצלמת- מאיזה רקע היא מגיעה, האם יש לה גישה לעולם הילדים, מה היא מספרת על עצמה.

קראי המלצות תשמעי ממקור ראשון איזו חוויה היתה להם, מה הם הרגישו בזמן הצילומים ואיך הגיבו לתוצאות לאחר מכן. את אפילו יכולה לכתוב לאחת הממליצות באופן פרטי, אם את מרגישה שאת רוצה אינפורמציה נוספת.

תתקשרי- אני מאמינה שכדי להרגיש באמת מי תעמוד מולך כדאי לשמוע אותה, להשמיע לה ולהרגיש את האינטראקציה בניכן. תשאלי אותה לגבי החבילות שהיא מציעה ומה הן כוללות. לדעתי האישית כלל המפתח הוא האיכות ולא מספר התמונות שתקבלי- זו לא קלישאה במקרה הזה!. איך תדעי שהתוצרים טובים? את זה את יכולה לקרוא כאן

מחיר- לכל אחת יש את הפרמטרים שלה ל’מחיר’. האם המוצר שתקבלי עבור השירות שבחרת יהיה מספיק איכותי לטעמך? כמה וותק יש לצלמת? מה אומרים עליה, כמה היא נותנת מעצמה? ההצעה שלי היא לבחון את כלל המרכיבים שתקבלי אל מול המחיר. אם את  שואלת את עצמך למה אלה המחירים של צילומי בת מצווה או צילומי משפחה או בעצם על מה אני משלמת שאני בוחרת צלמת את מוזמנת לקרוא על זה עוד